Zalman ZM500-LXII 500W Güç Kaynağı
Marka
Stok Kodu
KASAPWRZALZM5013
Fiyat
898,26 TL den başlayan taksitlerle!!
3.269,69 TL
Paylaş :
PSU Portlar : 3x IDE
PSU Gücü : 500W
PSU Garanti Süresi : 24 Ay
PSU Rengi : Siyah
PSU Fan : 120 mm
PSU Tipi : ATX PSU
PSU Portlar : 6x SATA
PSU Portlar : 2x PCI-E (6+2pin)
PSU Portlar : 20+4pin
PSU Portlar : 4+4pin
PSU Modüler Kablo : Yok
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Zalman ZM500-LXII 500W Güç Kaynağı Power Supply - ATX kategorisindeki ZALMAN markalı Zalman ZM500-LXII 500W Güç Kaynağı ürününü tüm banka kartları ve kapıda ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz KASAPWRZALZM5013