Zalman ZM600-LXII 600W Güç Kaynağı
Marka
Stok Kodu
KASAPWRZALZM6005
Fiyat
748,55 TL den başlayan taksitlerle!!
2.724,74 TL
Paylaş :
PSU Gücü :600W
PSU Garanti Süresi :24 Ay
PSU Rengi :Siyah
PSU Fan :120 mm
PSU Tipi :ATX PSU
PSU Portlar :3x IDE
PSU Portlar :6x SATA
PSU Portlar :20+4pin
PSU Portlar :4+4pin
PSU Portlar :2x PCI-E (6+2pin)
PSU Modüler Kablo :Yok
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Zalman ZM600-LXII 600W Güç Kaynağı Power Supply - ATX kategorisindeki ZALMAN markalı Zalman ZM600-LXII 600W Güç Kaynağı ürününü tüm banka kartları ve kapıda ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz KASAPWRZALZM6005