Zalman ZM750-GVII 750W 80+Bronze Güç Kaynağı
Marka
Stok Kodu
KASAPWRZALZM7502
Fiyat
1.167,74 TL den başlayan taksitlerle!!
4.250,59 TL
Paylaş :
PSU Portlar :5x SATA
PSU Portlar :4+4pin
PSU Portlar :20+4pin
PSU Portlar :4x PCI-E (6+2pin)
PSU Sertifika :80+ Bronz
PSU Modüler Kablo :Yok
PSU Garanti Süresi :24 Ay
PSU Rengi :Siyah
PSU Fan :120 mm
PSU Tipi :ATX PSU
PSU Portlar :3x IDE
PSU Portlar :1x Floppy
PSU Gücü :750W
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Zalman ZM750-GVII 750W 80+Bronze Güç Kaynağı Power Supply - ATX kategorisindeki ZALMAN markalı Zalman ZM750-GVII 750W 80+Bronze Güç Kaynağı ürününü tüm banka kartları ve kapıda ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz KASAPWRZALZM7502